• លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីសម្ពោធដាក់ឱ្យដំណើរការជាផ្លូវការគម្រោង ការបង្កើតប្រាក់ចំណូលប្រកបដោយចីរភាពសម្រាប់គ្រួសារជនបទ តាមរយៈការកែច្នៃគ្រាប់ស្វាយចន្ទីនៅកម្ពុជា
នាព្រឹកថ្ងៃទី២៧ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៤ លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកាក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភា ប្រចាំភូមិភាគទី១ និងជាអនុប្រធានសមាគមអភិវឌ្ឍន៍នារីឥស្លាមកម្ពុជា បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីសម្ពោធដាក់ឱ្យដំណើរការជាផ្លូវការគម្រោង ការបង្កើតប្រាក់ចំណូលប្រកបដោយចីរភាពសម្រាប់គ្រួសារជនបទ តាមរយៈការកែច្នៃគ្រាប់ស្វាយចន្ទីនៅកម្ពុជា ជាជំនួយរបស់អង្គការ TIKA តាមរយៈស្ថានទូតតួកគី ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា សហការជាមួយសមាគមអភិវឌ្ឍន៍នារីឥស្លាមកម្ពុជា ព្រមទាំងមានការអញ្ជើញចូលរួមពីសំណាក់ ឯកឧត្តម ព្រឹម រដ្ឋា អភិបាលរងខេត្តកំពង់ធំ ឯកឧត្ដម លោកជំទាវ រដ្ឋលេខាធិការ អនុរដ្ឋលេខាធិការ តំណាងអង្គការ TIKA តំណាងស្ថានទូតតួកគី លោកអភិបាលស្រុក យុវជន និងអាជ្ញាធរមូលដ្ឋាន ជាច្រើនរូបផងដែរ ស្ថិតនៅភូមិសុភមង្គល ឃុំក្រយា ស្រុកសន្ទុក ខេត្តកំពង់ធំ។