• ឯកឧត្តម ម៉ាន់ ឈឿន បានអញ្ជើញចូលរួមអនុវត្តតាមការណែនាំថ្មីបន្ថែមការប្រើប្រព័ន្ធ QR Code រួមជាមួយវិធានការ ៣ការពារ និង៣កុំ ក្នុងការប្រជុំជាមួយក្រុមប្រឹក្សាខណ្ឌ និងកងកម្លាំងសមត្ថកិច្ចគ្រប់គោលដៅក្នុងភូមិសាស្ត្រខណ្ឌទួលគោក
ឯកឧត្តម ម៉ាន់ ឈឿន អនុប្រធានគណៈកម្មការទី៧ ព្រឹទ្ធសភា និងជាលេខាធិការក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភា ប្រចាំភូមិភាគទី១ នាព្រឹកថ្ងៃ២៧ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២១ បានអញ្ជើញចូលរួមអនុវត្តតាមការណែនាំថ្មីបន្ថែមការប្រើប្រព័ន្ធ QR Code រួមជាមួយវិធានការ ៣ការពារ និង៣កុំ ក្នុងការប្រជុំជាមួយក្រុមប្រឹក្សាខណ្ឌ និងកងកម្លាំងសមត្ថកិច្ចគ្រប់គោលដៅក្នុងភូមិសាស្ត្រខណ្ឌទួលគោក ដែលបានខិតខំម្ចាស់ការគ្រប់គ្រងស្ថានភាពសហគមន៍២០កុម្ភៈ ដោយស្មារតីប្រុងប្រយ័ត្ន និងទទួលខុសត្រូវបានទាន់ពេលប្រកបដោយសុវត្ថិភាព។ ដោយសេចក្តីគោរពនិងកោតសរសើរលើកកម្លាំងចិត្តក្នុងសកម្មភាពខាងលើ អង្គប្រជុំសម្រេចបន្តបេសកកម្មការពារអាយុជីវិត
និងការពារសុខសុវត្ថិភាពជូនបងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋនាពេលនេះ គឺត្រូវស្ថិតនៅជាចំណុចទទួលខុសត្រូវខ្ពស់ រហូតដល់បានទទួលការណែនាំថ្មី ស្ថិតនៅសាលប្រជុំសាលាខណ្ឌទួលគោក រាជធានីភ្នំពេញ។