• ក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភាប្រចាំភូមិភាគទី៤ បានអញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាលជាមួយលោកចៅសង្កាត់ ក្រុមប្រឹក្សាសង្កាត់ ពាក់ព័ន្ធនឹងការអនុវត្តគោលនយោបាយភូមិ ឃុំ សង្កាត់ មានសុវត្ថិភាព និងការអនុវត្តវិធានការសុខាភិបាលក្នុងការគ្រប់គ្រងនិងទប់ស្កាត់ជំងឺ covid-19
នាព្រឹកថ្ងៃទី១៥ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២១ ឯកឧត្ដម សត ណាឌី សមាជិកគណៈកម្មការទី៤ និងជាសមាជិកក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភាប្រចាំភូមិភាគទី៤ និង លោកជំទាវ ឯម ផលាមុនី សមាជិកគណៈកម្មការទី១០ និងជាសមាជិកាក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភាប្រចាំភូមិភាគទី៤ បានអញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាលជាមួយលោកចៅសង្កាត់ ក្រុមប្រឹក្សាសង្កាត់ ពាក់ព័ន្ធនឹងការអនុវត្តគោលនយោបាយភូមិ ឃុំ សង្កាត់ មានសុវត្ថិភាព និងការអនុវត្តវិធានការសុខាភិបាលក្នុងការគ្រប់គ្រងនិងទប់ស្កាត់ជំងឺ covid-19  ក្នុងមូលដ្ឋាន ស្ថិតនៅសង្កាត់ស្លក្រាម ក្រុងសៀមរាប ខេត្តសៀមរាប ។ ក្នុងឱកាសនោះ ឯកឧត្ដម និងលោកជំទាវ បានឧបត្ថម្ភនូវអង្ករ ៥០០គីឡូ  ម៉ាស់ចំនួន ១១០ ម៉ាស់ និងថវិការ ៦៦០,០០០ រៀល ។