• ឯកឧត្តម សាន់ ឡាទីន សមាជិកក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភាប្រចាំភូមិភាគទី៨ បានអញ្ជើញចូលរួមជាកិត្តិយសក្នុងពិធីបិទវគ្គ និងការប្រគល់វិញ្ញាបនបត្របញ្ជាក់ការសិក្សា នៃវគ្គបណ្ដុះបណ្ដាលជំនាញកុំព្យូទ័រ និងភាសាអង់គ្លេស លើកទី១២ ឆ្នាំ២០២៣-២០២៤
នាព្រឹកថ្ងៃអាទិត្យ ទី២៨ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២៤ ឯកឧត្តម សាន់ ឡាទីន សមាជិកក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភាប្រចាំភូមិភាគទី៨ បានអញ្ជើញចូលរួមជាកិត្តិយសក្នុងពិធីបិទវគ្គ និងការប្រគល់វិញ្ញាបនបត្របញ្ជាក់ការសិក្សា នៃវគ្គបណ្ដុះបណ្ដាលជំនាញកុំព្យូទ័រ និងភាសាអង់គ្លេស លើកទី១២ ឆ្នាំ២០២៣-២០២៤
ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមវេជ្ជបណ្ឌិត សុះ មុះសិន សមាជិករដ្ឋសភា និងជាប្រធានសមាគមនិស្សិតមុស្លីមកម្ពុជា នៅភូមិព្រែកសាម៉ាន់ ឃុំព្រែកសាម៉ាន់ ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ។ ដោយមានការចូលរួមពីឯកឧត្ដម លោកជំទាវ រដ្ឋលេខាធិការ អនុរដ្ឋលេខាធិការ លោកអភិបាលរងស្រុក មេឃុំ មេភូមិ នាយកសាលា លោកគ្រូ អ្នកគ្រូ និងសិស្សានុស្សិសយ៉ាងច្រើនកុះករ។