• ឯកឧត្តម ឈើយ ចាន់ណា ជាសមាជិកក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភាប្រចាំភូមិភាគទី៤ ឯកឧត្តមឧត្តមសេនីយ៍ទោ កែវ សេងឡាយ មេបញ្ជាការរងបញ្ជាការដ្ឋានរថក្រោះអគ្គបញ្ជាការ និងជាមេបញ្ជាការរថក្រោះជួរមុខប្រចាំទិសភូមិភាគទី៥ អញ្ជើញជាធិបតីក្នុងពិធីទទួលឧបករណ៍តន្រ្តី ជាអំណោយរបស់លោក អុិន ជំនោរ និងលោកស្រីប្រធានអង្គការកម្ពុជានៃក្ដីសង្ឃឹម និងជាអគ្គនាយកសាលាសេហ្វហេវិន  ជូនដល់ក្រុមយុវជន ស ស យ ក
រសៀល ថ្ងៃច័ន្ទ  ទី២  ខែវិច្ឆិកា  ឆ្នាំ២០២០ ឯកឧត្តម ឈើយ ចាន់ណា លេខាធិការគណៈកម្មការទី៧ ព្រឹទ្ធសភា និងជាសមាជិកក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភាប្រចាំភូមិភាគទី៤ ឯកឧត្តមឧត្តមសេនីយ៍ទោ កែវ សេងឡាយ មេបញ្ជាការរងបញ្ជាការដ្ឋានរថក្រោះអគ្គបញ្ជាការ និងជាមេបញ្ជាការរថក្រោះជួរមុខប្រចាំទិសភូមិភាគទី៥ អញ្ជើញជាធិបតីក្នុងពិធីទទួលឧបករណ៍តន្រ្តី ជាអំណោយរបស់លោក អុិន ជំនោរ និងលោកស្រីប្រធានអង្គការកម្ពុជានៃក្ដីសង្ឃឹម និងជាអគ្គនាយកសាលាសេហ្វហេវិន  ជូនដល់ក្រុមយុវជន ស ស យ ក ខេត្តបន្ទាយមាជ័យ វត្តមានចូលរួមទទួលឧបករណ៍តន្រ្តីមាន ឯកឧត្តម  ស្រេង  សុផល សមាជិកក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត និងជាអនុប្រធានក្រុមយុវជន  សសយកខេត្ត តំណាងឯកឧត្តមប្រធាន  តំណាងឯកឧត្តមអនុប្រធានអចិន្រៃ្តយ៍ ក្រុមយុវជន សសយកខេត្ត និងមានក្រុមយុវជន សសយកខេត្ត  ជាច្រើនទៀតក៏បានចូលផងដែរ ។