• លោក​ជំទាវ​ ម៉ាណ​ ណាវី​ សមាជិកាក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសប្រចាំភា​ភូមិភាគ​ទី១​ អញ្ជើញ​ចូលរួម​កម្មវិធី​សំណេះសំណាល​ និង​ចែក​គោ​(គូរបាន)​ ជូនពរ​ប្រជាពលរដ្ឋ​ ចំនួន​ ១០០ក្បាល​
នាព្រឹក​ថ្ងៃ​ទី​០៧​ ខែមិថុនា​ ឆ្នាំ​២០២៥​ លោក​ជំទាវ​ ម៉ាណ​ ណាវី​ សមាជិកាក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសប្រចាំភា​ភូមិភាគ​ទី១​ អញ្ជើញ​ចូលរួម​កម្មវិធី​សំណេះសំណាល​ និង​ចែក​គោ​(គូរបាន)​ ជូនពរ​ប្រជាពលរដ្ឋ​ ចំនួន​ ១០០ក្បាល​ ក្នុង​ថ្ងៃ​បុណ្យ​រ៉យ៉ាហាជី​ ឆ្នាំ​២០២៥​ ក្រោម​អធិបតី​ភាព​ដ៏​ខ្ពង់ខ្ពស់​ ឯកឧត្ដម​បណ្ឌិត​ អូស្មាន​ ហាស្សាន់​ ទេសរដ្ឋមន្រ្តី​ទទួល​បន្ទុក​បេសកកម្ម​ពិសេស​ និងមានការ​អញ្ជើញ​ចូលរួម​ពីសំណាក់​ លោក​ជំទាវ​ ឯក​អគ្គរដ្ឋទូត​តួរគី​យ៉េប្រចាំនៅកម្ពុជា​ និងឯកឧត្ដម​ លោក​ជំទាវ​ រដ្ឋលេខាធិការ​ អនុរដ្ឋលេខាធិការ​ ឯកឧត្ដម​ទីប្រឹក្សា​រាជរដ្ឋាភិបាល​ លោកអភិរង​ លោកស្រី​អភិបាល​រង លោកអភិបាលនៃ​ខណៈ​អភិបាល​ខណ្ឌ​ឫស្សីកែវ​ អជ្ញាធរមូលដ្ឋាន​ ដែល​ប្រព្រឹត្តិ​នៅវិហារ​ធំ​ គីឡូម៉ែត្រ​លេខ​៩​ សង្កាត់​ច្រាំង​ចេះ​ទី១​ ខណ្ឌ​ឬស្សីកែវ​ រាជធានី​ភ្នំពេញ​។