• ឯកឧត្ដម ឈើយ ចាន់ណា អញ្ជើញចូលរួមទទួលគ្រឿងបរិភោគពីសប្បុរសជនសម្រាប់ជូនដល់កងកម្លាំងអគ្គបញ្ជាការកងរថក្រោះជួរមុខប្រចាំភូមិភាគទី៥
នាព្រឹកថ្ងៃអង្គារ ទី២៩ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្ដម ឈើយ ចាន់ណា លេខាធិការគណៈកម្មការទី៧ព្រឹទ្ធសភា និងជាលេខាធិការក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភាប្រចាំភូមិភាគទី៤ រួមជាមួយឯកឧត្ដមឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ឡាយ គឹមលី នាយរងខុទ្ទកាល័យឯកឧត្ដមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ ឯកឧត្ដម ឌូ ដាលីតូ អនុរដ្ឋលេខាធិការក្រសួងអភិវឌ្ឍន៍ជនបទ ឯកឧត្ដម ហ៊ូ ប៊ុនហេង សមាជិកក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត បានអញ្ជើញចូលរួមទទួលគ្រឿងបរិភោគពីសប្បុរសជន ១-លោក សយ សុង និងភរិយា ២-លោក ចេន មឿ និងភរិយា ៣-លោក ម៉ាង ហេង និងភរិយា ៤-លោក ម៉ាង ហួរ និងភរិយា មានដូចជា ៖ ១-មី១០០កេស ២-កាហ្វេ២កេស ៣-ត្រីខ១០កេស ៤-ស្ករអ៊ិចអូ(XO) ១កេស ៥-បារី២០សុង ៦-ធូកមូស១កេស ៧-ដែកកេះ៤ប្រអប់ ៨-នំប្រៃ២កេស ៩-នំព្រិល១០កេស ១០-នំសានវ៉ិច១០កេស ១១-នំប៉័ងកៀប១០កេស ១២-ខ្ទឹមស៦០គក ១៣-សៀង១៦គក ជូនដល់កងកម្លាំងអគ្គបញ្ជាការកងរថក្រោះជួរមុខប្រចាំភូមិភាគទី៥ ។