គណៈកម្មការទី៥ព្រឹទ្ធសភា ជួបពិភាក្សាជាមួយក្លិបអ្នកកាសែតកម្ពុជា ស្តីពីនយោបាយការទូតសភាកម្ពុជា
ក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភា ប្រចាំភូមិភាគទី៣ រៀបចំកិច្ចប្រជុំផ្ទៃក្នុងក្រុម ដឹកនាំដោយឯកឧត្តម ម៉ម ប៊ុននាង ប្រធានក្រុម
ឯកឧត្តម លី សារី ជួបសំណេះសំណាល និងគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសពប្រជាពលរដ្ឋ នៅក្រុងបូកគោ ខេត្តកំពត
ក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភាប្រចាំភូមិភាគទី៤ បានអញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាលជាមួយក្រុមការងារប្រចាំការរបស់គណៈកម្មការសម្រាប់ត្រៀមបង្ការជាយថាហេតុនូវសភាពការណ៍សន្តិសុខព្រំដែន និង សណ្ឋាប់ធ្នាប់ផ្ទៃក្នុង
ឯកឧត្តម យស ផានីត្តា ប្រធានគណៈកម្មការទី២ ព្រឹទ្ធសភា បានអញ្ជេីញចូលរួមការធ្វេីដំណេីរថ្មេីរជេីង “Solidarity March”
ឯកឧត្តម ស្លេះ ពុនយ៉ាមុីន សមាជិកព្រឹទ្ធសភាប្រចាំភូមិភាគទី២ និងជាអនុប្រធានស.ស.យ.ក ខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញដឹកនាំយុវជនស.ស.យ.កខ្មែរឥស្លាម ខេត្តកំពង់ចាម ចូលរួមការធ្វើដំណើរថ្មើរជើង “Solidarity March”
លោកជំទាវ កង សៅរ៍ធន អញ្ជេីញចុះជួបសំណេះសំណាលជាមួយអាជ្ញាធរឃុំ និងពិនិត្យការជីកស្តារស្រះទឹក នៅខេត្តកំពត និងខេត្តកែប
ឯកឧត្តម អ៊ឹង លាងហ៊ួ សមាជិកគណៈកម្មការទី៧ ព្រឹទ្ធសភា និងជាសមាជិកក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភា ប្រចាំភូមិភាគទី៧ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងព្រះរាជពិធីចម្រើនព្រះជន្មគម្រប់៨៩យាងចូល៩០ព្រះវស្សា
គណៈប្រតិភូព្រឹទ្ធសភា អញ្ជើញដាក់កម្រងផ្កាគោរពវិញ្ញណក្ខន្ធវីរយុទ្ធជន វីរយុទ្ធនារី និងប្រជាជនកម្ពុជា ដែលបានពលីក្នុងរបបប្រល័យពូជសាសន៍ ប៉ុល ពត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត គឹម ធា អញ្ជើញអមសម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីដាក់កម្រងផ្កាគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធចំពោះវីរយុទ្ធជន វីរយុទ្ធនារី និងប្រជាជនកម្ពុជា នៅតំបន់ប្រវត្តិសាស្ត្រយោធាតេជោកោះថ្ម X16 ខេត្តត្បូងឃ្មុំ