• សមាជិក សមាជិកាព្រឹទ្ធសភា អញ្ជើញចូលរួមក្នុងសិក្ខាសាលាផ្សព្វផ្សាយថ្នាក់តំបន់ តាមប្រព័ន្ធនិម្មិត
នាព្រឹកថ្ងៃទី២២ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២៥ វេលាម៉ោង ០៨:៣០នាទីព្រឹក ឯកឧត្តម យស ផានីត្តា ប្រធានគណៈកម្មការទី២ព្រឹទ្ធសភា ឯកឧត្ដមបណ្ឌិត នាង ផាត ប្រធានគណៈកម្មការទី៤ព្រឹទ្ធសភា លោកជំទាវបណ្ឌិត ចាន់ សុទ្ធាវី ប្រធានគណៈកម្មការទី៦ព្រឹទ្ធសភា ឯកឧត្តម អ៊ុ សារឹទ្ធ ប្រធានគណៈកម្មការទី៩ព្រឹទ្ធសភា ឯកឧត្តម ង៉ាន់ ចំរើន អនុប្រធានគណៈកម្មការទី៥ព្រឹទ្ធសភា ឯកឧត្តម លេង វី លេខាធិការគណៈកម្មការទី៣ព្រឹទ្ធសភា ឯកឧត្ដមសន្ដិបណ្ឌិត តេង សាវង្ស លេខាធិការគណៈកម្មការទី៤ព្រឹទ្ធសភា ឯកឧត្តម គង់ ម៉ូនីកា សមាជិកគណៈកម្មការទី១ព្រឹទ្ធសភា ព្រះអង្គម្ចាស់ ស៊ីសុវត្ថិ ធម្មិកោ សមាជិកគណៈកម្មការទី៣ព្រឹទ្ធសភា និងឯកឧត្តម ហេង ហាលីម សមាជិកគណៈកម្មការទី៨ព្រឹទ្ធសភា បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងសិក្ខាសាលាផ្សព្វផ្សាយថ្នាក់តំបន់ស្ដីពី “ការបង្ហាញពីលទ្ធផលនៃការសិក្សាស្រាវជ្រាវពីថវិកាអាកាសធាតុ និងប្រសិទ្ធភាពនៃ តួនាទីរបស់សភាក្នុងការតាមដាន និងត្រួតពិនិត្យហិរញ្ញវត្ថុអាកាសធាតុ នៅអាស៊ាន” តាមប្រព័ន្ធនិម្មិត ZOOM ។