បណ្តុំសកម្មភាពការងារអន្តរជាតិ
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី អញ្ជើញចូលរួមពិធីពិសារអាហារពេលល្ងាច ជាមួយសមាជិក សមាជិកា DMDI មកពីបណ្ដាញប្រទេសជាសមាជិក ចំនួន២៣ប្រទេស
សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រធានព្រឹទ្ធសភានៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ផ្ញើសារលិខិតអបអរសាទរជូន លោកជំទាវ Takaichi Sanae ក្នុងឱកាសលោកជំទាវបានជាប់ឆ្នោត និងចូលកាន់តំណែងជានាយករដ្ឋមន្ត្រីជប៉ុន
ឯកឧត្តម អ៊ុំ សារឹទ្ធ និងលោកជំទាវ មុំ សណ្តាប់ បន្តអញ្ជើញចូលរួមសិក្ខាសាលាស្តីពី ការចូលរួមរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងសភាបើកចំហសម្រាប់អភិបាលកិច្ចប្រកបដោយបរិយាបន្ន និងឆ្លើយតប
ឯកឧត្តម ងី ច័ន្ទ្រផល អញ្ជើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំគណៈកម្មាធិការតាក់តែងសេចក្ដីសម្រេច នៅមហាសន្និបាតលើកទី១៥១ នៃសហភាពអន្តរសភា (IPU) នៅទីក្រុងហ្សឺណែវ ប្រទេសស្វីស
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ធន់ វឌ្ឍនា អញ្ជើញចូលរួមពិធីអបអរសាទរខួបលើកទី៦៨ នៃថ្ងៃបុណ្យជាតិ ប្រទេសម៉ាឡេស៊ី
ឯកឧត្តម អ៊ុច បូររិទ្ធ អនុប្រធានទី១ព្រឹទ្ធសភា ជួបពិភាក្សាការងារជាមួយឯកឧត្តម Nur Jazlan MOHAMED អនុប្រធានព្រឹទ្ធសភាម៉ាឡេស៊ី
ឯកឧត្តម អ៊ុំ សារឹទ្ធ និងលោកជំទាវ មុំ សណ្តាប់ បន្តអញ្ជើញចូលរួមសិក្ខាសាលា និងធ្វើបទអន្តរាគមន៍ស្តីពី សភាបើកចំហ និងឆ្លើយតប
ឯកឧត្តម អ៊ុច បូររិទ្ធ អនុប្រធានទី១ព្រឹទ្ធសភា អញ្ជើញជួបពិភាក្សាការងារជាមួយឯកឧត្តមអគ្គលេខាធិការនៃសហភាពអន្តរសភា IPU នៅប្រទេសស្វ៊ីស
ឯកឧត្តម អ៊ុ សារឹទ្ធ និងលោកជំទាវ មុំ សណ្តាប់ អញ្ជើញចូលរួមពិធីបើកសិក្ខាសាលា ស្តីពី ការចូលរួមរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ និងសភាបើកចំហសម្រាប់អភិបាលកិច្ចប្រកបដោយបរិយាបន្ន និងឆ្លើយតប
ឯកឧត្តម អ៊ុច បូររិទ្ធ អនុប្រធានទី១ ព្រឹទ្ធសភា និងជាប្រធានគណៈប្រតិភូសភាកម្ពុជា បានអញ្ជើញចូលរួមនិងថ្លែងសុន្ទរកថានៅក្នុងកិច្ចពិភាក្សាទូទៅនៃមហាសន្និបាត IPU លើកទី១៥១ នៅទីក្រុងហ្សឺណែវ ប្រទេសស្វ៊ីស
ឯកឧត្តម អ៊ុច បូររិទ្ធ អនុប្រធានទី១ព្រឹទ្ធសភា បានទទួលជួបជាមួយឯកឧត្តម Raffy Tulfo ព្រឹទ្ធសមាជិក នៃព្រឹទ្ធសភាហ្វីលីពីន, និងប្រធានគណៈកម្មាធិការស្តីពីពលករទេសន្តប្រវេសន៍ នៃព្រឹទ្ធសភាហ្វីលីពីន នៅព្រឹកថ្ងៃទី ២១ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥ នាឱកាសមហាសន្និបាតលើកទី១៥១ នៃសហភាពឣន្តរសភា (IPU) នៅទីក្រុងហ្សឺណែវ ប្រទេសស្វ៊ីស
ឯកឧត្តម ងី ច័ន្ទ្រផល ប្រធានគណៈកម្មការទី១នៃព្រឹទ្ធសភា ឣញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំគណៈកម្មាធិការឣចិន្រ្តៃយ៍ស្តីពីលទ្ធិប្រជាធិបតេយ្យ និងសិទ្ធមនុស្ស នាឱកាសមហាសន្និបាតលើកទី១៥១ នៃសហភាពឣន្តរសភា (IPU) នៅទីក្រុងហ្សឺណែវ ប្រទេសស្វ៊ីស